Ansatte

Alle våre ansatte er statsautoriserte revisorer

Håkon (500x500)

Håkon Bø

Daglig leder, Statsautorisert revisor
Styremedlem
Revisjonserfaring siden 2006
452 73 444 | haakon@revisjonvest.no

Linkedin-Logo
Morten (500x500)

Morten Johnsen

Statsautorisert revisor
Styreleder
Revisjonserfaring siden 2006
Master i regnskap og revisjon fra NHH
412 18 375 | morten@revisjonvest.no

Ørjan (500x500)

Ørjan Eskeland

Statsautorisert revisor
Styremedlem
Revisjonserfaring siden 2005
Master i regnskap og revisjon fra NHH
977 96 889 | orjan@revisjonvest.no

Reid (500x500)

Reid Ingve Skulevold

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 1983
Høyere revisorstudium fra NHH
907 80 525 | reid@revisjonvest.no

Tor-Ove (500x500)

Tor-Ove Grøtteland

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 1981
Høyere revisorstudium fra NHH
473 50 244 | tor.ove@revisjonvest.no

Agnes (500x500)

Agnes Bore Steinnes

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 1985
Høyere revisorstudium fra NHH
906 17 015 | agnes@revisjonvest.no

Brit (500x500)

Brit Myklestad

Statsautorisert revisor
Revisjon og regnskapserfaring fra 1982
990 90 486 | brit@revisjonvest.no

Anne Solfrid (500x500)

Anne Solfrid Michaelsen

Statsautorisert revisor
Revisjon og regnskapserfaring fra 1995
996 99 385 | anne.solfrid@revisjonvest.no

Anne Lise (500x500)

Anne Lise F. Willassen

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 1990
997 30 394 | anne.lise@revisjonvest.no

Linkedin-Logo
Kathrine

Kathrine Hagalid Wold

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 2006
Master i Regnskap og Revisjon fra NHH
406 39 131 | kathrine@revisjonvest.no

Linkedin-Logo
Kine

Kine Gundersen

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 2007
975 16 530 | kine@revisjonvest.no

Linkedin-Logo
Bjørghild

Bjørghild Imsland

Statsautorisert revisor
Revisjonserfaring siden 2012
476 67 778 | bjorghild@revisjonvest.no

Linkedin-Logo